COROS PACE 2ТАКИЙ ЛЕГКИЙ,ЩО МІГ БИ ЛІТАТИ

Еліуд Кіпчоге - чемпіон світу на марафонській дистанціїобирає coros pase 2.

COROS PACE 2ПРЕМІУМ GPS-ГОДИННИК ДЛЯ СПОРТУ

Являється найлегшим GPS-годинником у світі на момент запуску.

COROS PACE 2

Годинник важить всього 29 грамів. Не дозволяйте обтяжувати вас більше, ніж вам потрібно, завдяки COROS PACE 2 ви будете готові до свого нового особистого рекорду.

Illustration

БІЛИЙ З СИЛІКОНОВИМ РЕМІНЦЕМ

Illustration

ЧОРНИЙ З СИЛІКОВАНИМ РЕМІНЦЕМ

Illustration

БІЛИЙ З НЕЙЛОНОВИМ РЕМІНЦЕМ

Illustration

ЧОРНИЙ З НЕЙЛОНОВИМ РЕМІНЦЕМ

ПЕРЕВАГИ COROS PACE 2

Illustration

ВИТРИВАЛІСТЬ НА ЗАП'ЯСТІ

COROS PACE 2 можна використовувати 20 днів щоденного без підзарядки. Це 20 днів відстеження частоти серцевих скорочень і сну, робота підсвітки, вимірювання кроків, сповіщення і навіть будильник щодня. Отож, залиште зарядний пристрій на полиці і впевнено вирушайте на наступні тренування чи забіг.

Illustration

КОЖНА СЕКУНДА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Кожна секунда має значення, коли попереду новий рекорд, тому COROS допомагає вам не втрачати часу. Завдяки новому дизайну з цифровим циферблатом ваша взаємодія з годинником стала простішою. Перевірте пульс, оцініть прогрес або сплануйте тренування, використовуючи один палець.

Illustration

СИЛА, З ЯКОЮ СЛІД РАХУВАТИСЯ

COROS PACE 2 має в 1,5 рази потужніший процесор, пропонує в 5 разів більше оперативної пам'яті та в 4 рази більше місця, ніж перший COROS PACE, залишаючи багато місця для розширених функцій. COROS PACE 2 стане вашим надійним партнером під час бігу на довгі дистанції.

Illustration

НАДПОТУЖНА БАТАРЕЯ

Завдяки новим технологіям батарея COROS дозволяє працювати GPS автономно протягом 30 годин. Це на 20% більше ніж було можливо в першій моделі COROS PACE. Якщо вам потрібно, щоб ваш акумулятор працював ще довше, перейдіть на UltraMax режим.

СЛУХАЙ СВОЄ СЕРЦЕ

Не кожна діяльність змушує вашу кров текти однаково. Легкий біг тримає пульс більш стабільним, тоді як інтервальні заняття та важка атлетика викликають стрімкий ріст пульсу та його падіння. COROS розробив унікальні алгоритми для кожного режиму активності, щоб забезпечити найкращу у своєму класі точність визначення серцебиття через зап'ястя.

Illustration

ЗАПАЛІТЬ НІЧНЕ НЕБО

Нічний режим є постійним для занять у темряві. Підсвічування залишається увімкненим протягом усього тренування. Досить яскраве світло, щоб ваші очі могли читати в темряві, але досить тьмяне, щоб підтримувати показники заряду акумулятора протягом усього бігу або їзди, навіть коли це потрібно всю ніч.

Illustration

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Завдяки зниженню ваги приблизно на 50%, нейлоновий ремінець є більш повітропроникним та має нові варіанти кольорів, що дає вам можливість зробити власний дизайн. Нейлонові ремінці також дозволять забезпечити зручну та щільну посадку, що повинно покращити точність визначення серцебиття під час тренувань.

Illustration

КОЛА ПО СУШІ АБО В МОРІ

Коли ви плаваєте в басейні, або проводите тренування в океані, відстежувати ваші дії в воді, а також на суші стало значно легше.
З рейтингом водонепроникності годинника на 50 метрів, ви можете легко носити COROS PACE 2 під час ваших пірнань дуже глибоко.

Illustration

ДЛЯ КОЖНОГО СПОРТСМЕНА

COROS PACE 2 наповнений різновидністю спортивних режимів. Тепер ви можете не лише бігати чи їздити на велосипеді. Випробуйте нові режими або дослідіть точність режиму бігу, занирніть у воду та плавайте за допомогою абсолютно нового режиму Flat Water.

КОЖНА СЕКУНДА МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Стандартна доріжка - 400 метрів, то чому пристрої GPS, погано рахують кола? У новому режимі пробіжки від COROS використовується запатентований алгоритм, настільки точний, як секундомір. Тренування вимірюються точно, незалежно від того, яку смугу ви вибрали. Зникли випадкові зигзаги по полю або різкі повороти під кутом, замінені плавними прямолінійними та кривими доріжками - точно так, як ви бігаєте.

ВАШ НОВИЙ ПЕРСОНАЛЬНИЙ ТРЕНЕР

Програма силових тренувань налічує понад 200 вправ, вже вбудованих у систему. Тут ви знайдете вправи для верхньої та нижньої частини тіла, пресу та багато інших. COROS PACE 2 автоматично визначає рухи вашого тіла та контролює пульс й спалені калорії.

Illustration
Illustration

ТЕПЛОВА КАРТА М'ЯЗІВ

Закінчивши тренування, перегляньте всю нову теплову карту м'язів, щоб побачити, які групи м'язів були найбільше навантажені та відстежуйте цей процес у щоденному, тижневому або місячному розрізі, щоб визначити ваш наступний блок тренувань.

ПОТУЖНИЙ ТА РОЗУМНИЙ

Годинник COROS пропонує все, що ви очікували від спортивних GPS-годинників, а також деякі найбажаніші аспекти розумних годинників, включаючи сповіщення телефону, ідентифікатор абонента, відстеження сну та аналіз рівня фізичної підготовки.