ПЕРЕВІРЕНИЙ СПОРТСМЕНАМИ НА ТРЕЙЛАХ

Титановий каркас, сапфірове скло та водонепроникність на 100 метрів забезпечують максимальну довговічність. Всього 59 г, включаючи годинниковий діапазон, ви можете взяти APEX Pro практично в будь-яку пригоду, про яку ви можете мріяти.

Illustration

ЗЕЛЕНИЙ З СИЛІКОНОВИМ РЕМІНЦЕМ

Illustration

ЧОРНИЙ З СИЛІКОНОВИМ РЕМІНЦЕМ

Illustration

БІЛИЙ З НЕЙЛОНОВИМ РЕМІНЦЕМ

БІЛЬШ ВИТРИВАЛА БАТАРЕЯ

APEX Pro пропонує 40 годин повного часу автономної роботи GPS - це на 14% більше порівняно з APEX. Тепер ви можете тренуватися довше, не переходячи в режим Ultra Max.

Illustration

ГІРСЬКИЙ ПУТІВНИК НА ЗАП'ЯСТІ

Цілодобовий моніторинг кисню в крові в режимі висоти, APEX Pro майже як VERTIX як єдиний годинник, що забезпечує погодинну оцінку акліматизації. Годинник повідомить, коли слід продовжувати підніматися, або коли слід опуститися на нижчу висоту.

Illustration

ТЕХНОЛОГІЯ
СЕНСОРНОГО ЄКРАНУ

За допомогою сенсорного екрану ми використовуємо і без того просту у використанні функціональність APEX і робимо це ще простішим. Використовуючи сенсорний екран разом із збільшеним цифровим циферблатом, ви можете переміщати навігаційну доріжку вгору / вниз, вліво / вправо та легко збільшувати та зменшувати масштаб.

СТВОРЮЙТЕ ВЛАСНІ ТРЕНУВАННЯ

За допомогою тренувального режиму COROS ви можете створювати, ділитися та навіть завантажувати тренування від професійних спортсменів та тренерів. Створіть своє власне тренування в додатку COROS для бігу, їзди на велосипеді, плавання або силових тренувань практично без обмежень. Виберіть з більш ніж 200 попередньо завантажених вправ, щоб створити ідеальне силове тренування. Поділіться своїми тренуваннями з друзями та партнерами по навчанню за допомогою тексту, електронної пошти, соціальних мереж або навіть безпосередньо до програми за допомогою QR-коду. Нарешті, дотримуйтесь підібраних тренувань професійних спортсменів та тренерів, завантаживши з coros.com на свій годинник. Завдяки новому режиму тренувань ваші максимальні зусилля будуть вам у межах досяжності.

Illustration

ЗАПАЛІТЬ НІЧНЕ НЕБО

Нічний режим залишає підсвічування увімкненою протягом усього тренування. Досить яскраве світло, щоб ваші очі могли фокусуватись і читати в темряві, але досить тьмяне, щоб підтримувати чудові показники заряду акумулятора протягом усього бігу або їзди, навіть необхідного протягом усієї ночі. Не хвилюйтеся, він автоматично вимикається, коли ви закінчуєте тренування або на сході сонця.

ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ТРЕКУ

Стандартна доріжка - 400 метрів, то чому, здається, пристрої GPS не все правильно розуміють? З новим режимом пробіжки від COROS, запатентованим алгоритмом, використовується, щоб переконатися, що ваші пробіжки та тренування точно вимірюються незалежно від вибраної смуги. Зникли випадкові зигзаги по полю або різкі повороти під кутом, замінені плавними прямолінійними та кривими доріжками - точно так само, як ви біжите по ній.

COROS APEX PROПРЕМІАЛЬНИЙ МУЛЬТИСПОРТИВНИЙ GPS-ГОДИННИК

Для витривалих спортсменів, котрі тренуються як на
асфальті так і по пересічній місцевості чи в горах.
APEX Pro є ідеальним партнером для тренувань
і нашим найбільш універсальним годинником на сьогодні.