SHOKUNIN GROUP

Ваші мрії можуть бути реалізовані саме в той момент, коли ви вирішите це зробити.

Ми – компанія SHOKUNIN GROUP, що почала свій шлях з дистриб'юції дитячих товарів ще в 2005 році. Вже понад 17 років ми робимо все, щоб якісні, ліцензійні дитячі товари та іграшки з'являлися в Україні. Крім того, ми активно займаємось спортом та вважаємо, що спорт є важливою складовою в житті кожної людини, а тому вирішили обирати саме для вас ще й товари для активних видів спорту. Цього року SHOKUNIN GROUP презентує на ринку України шкарпетки SPORCKS .

SPORCKS

Ми обираємо колекцію світових брендів для вас, які випробували самостійно в циклічних видах спорту.

Illustration

SPORCKS

Високотехнологічні шкарпетки, що створені спортсменами для спортсменів. Вони надміцні, дуже яскраві, з використанням спеціальніх технологій, а також нитки. Шкарпетки SPORCKS перевірені професійними триатлетами, бігунами на довгі дистанції та велоспортсменами в усьому світі. Тепер шкарпетки SPORCKS є і в Україні.

НАШІ ДИТЯЧІ БРЕНДИ

Ліцензійні іграшки та дитячі товари з запатентованими високоякісними технологіями, обрані нами для ваших дітей.

Illustration

NUBY

Продукція NUBY ™ призначена для сучасних дітей. Ми знаємо, що щастя складається з дрібниць. Саме тому ми ділимося ним з вами. Адже якщо ми щасливі, будуть щасливі і наші малюки разом зі своїми батьками і всіма, хто їх любить. Батьки відчувають себе впевнено знаючи, що вся продукція NUBY ™ проходить найсуворіше тестування, щоб гарантувати максимальну безпеку.

Illustration

ROBOCAR POLI

У серії ROBOCAR POLI представлені іграшки від компанії SILVERIT з Гонконгу. Лінійка створена за мотивами популярного анімаційного серіалу. Сюжетно-рольова гра з дитячими іграшками ROBOCAR POLI сприяє розвитку уяви та просторового мислення, стимулює дрібні моторні навички. Моделі оснащуються світловими і звуковими ефектами, з якими розвага стає ще цікавіше.

Illustration

FUNNY WHEELS

Біговели від FUNNY WHEELS RIDERS - якісні, сучасні та універсальні. Підходять для дітей віком 1-3 роки. Вони вельми прості в управлінні, тому малюки з легкістю і без будь-яких проблем освоять техніку катання на них, відкриваючи для себе нові відчуття від швидкості, неймовірні емоції від незвичайного способу пересування..

НАШІ ПРОЕКТИ

Активні заходи для людей з активною позицією.

Illustration

DIE HARD RUNNING UA

Бігове комьюніті, створене з ціллю розвитку та популяризації швидкого бігу на довгі дистанції в Україні. Не комерційна організація DIE HARD RUNNING UA об'єднує швидких та сильних бігунів у Києві та Львові, де щонеділі збирає усіх охочих на лонграни від 20 до 30 кілометрів у темпі по 4:30 та 5:00 з прогресією на другій половині дистанції.

КОНТАКТИ

Ми хочемо подружитися з нашими клієнтами, тому раді відповісти на ваші запитання та почитати пропозиції.

Україна м.Київ, вул.Бориспільска 9Phone: +38 067 554 1364Email: au.moc.puorgninukohs%40ofni