ДОВГИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ

Зробіть постійне заряджання годинника минулим. З APEX ви отримаєте годинник, який розрахований на тривалість роботи поза часом. У налаштуваннях UltraMax акумулятор ретельно спроектований, щоб витримати до 100 годин з увімкненим GPS. При використанні звичайного режиму можна отримати до 35 годин, а при звичайному використанні - до 30 днів.

Illustration

БІЛИЙ 46 ММ

Illustration

СІРИЙ 46 ММ

Illustration

БІЛИЙ 42 ММ

Illustration

ЧОРНИЙ 42 ММ

Illustration

В ЗОЛОТІЙ ОПРАВІ ФІОЛЕТОВИЙ 42 ММ

ПРЕМІУМ ЯКІСТЬ ЗА ПОМІРНУ ЦІНУ

Перехід від робочого місця до тренування простий завдяки інтелектуальній конструкції та дизайну APEX. Завдяки варіантам обробки, включаючи титановий сплав та ободок з нержавіючої сталі, а також сапфірове скло для максимального захисту, ви готові до будь-якого середовища.

ЕФЕКТИВНІ ТРЕНУВАННЯ
БЕЗ ТРАВМ

Для запобігання травм немає нічого важливішого за правильне тренування. Ми можемо точно визначити ваші загальні зусилля, розбиті на рівень витривалості (0-100) та тренувальний ефект (0-6).

Занадто напружене тренування? Тренер COROS повідомить вас, що пора відпочити. На основі рівня зусиль та історії тренувань ви зможете побачити рекомендоване вікно відновлення, перш ніж розпочати наступну діяльність.

Illustration

КРАСА В ПРОСТОТІ

Зміна екранів та використання пристроїв можуть бути вражаючими традиційними кнопками, особливо в середині тренування. За допомогою цифрового циферблата ви можете легко переміщатися по APEX, дозволяючи зосередитись на таких важливих речах, як завершення пробіжки або підготовка наступного тренування.

Illustration

НАВІГАЦІЙНА ДОРІЖКА

Обладнаний функціями відстеження та навігації, APEX може стати вашим найкращим інструментом, коли вам найбільше потрібні вказівки. Маршрути завантажуються та відображаються на сітці у вигляді стежки з інформацією в режимі реального часу про напрямок та висоту і попередженнями, які допоможуть вам повернутися на курс.

БУДЬ-ЯКІ ТРЕНУВАННЯ БУДЬ-ДЕ

За допомогою тренувального режиму COROS ви можете створювати, ділитися та навіть завантажувати тренування від професійних спортсменів та тренерів. Створіть своє власне тренування в додатку COROS для бігу, їзди на велосипеді, плавання або силових тренувань практично без обмежень. Виберіть з більш ніж 200 попередньо завантажених вправ, щоб створити ідеальне силове тренування. Поділіться своїми тренуваннями з друзями та партнерами по навчанню за допомогою тексту, електронної пошти, соціальних мереж або навіть безпосередньо до програми за допомогою QR-коду. Нарешті, дотримуйтесь підібраних тренувань професійних спортсменів та тренерів, завантаживши з coros.com на свій годинник. Завдяки новому режиму тренувань ваші максимальні зусилля будуть вам у межах досяжності.

РОЗУМНЕ ВИВЧЕННЯ

Представляємо власний, інтелектуальний алгоритм вимірювання кроку COROS. Цей унікальний алгоритм по суті втілює машинне навчання, щоб записати ваш особистий обсяг рухів під час бігу. Це створить вашу власну модель кроку, яка буде використовуватися для бігу в приміщенні або для областей слабкого GPS-сигналу (наприклад, тунелів).

Illustration

ВАШ ПОВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК

Заснований на унікальному алгоритмі з лактатним порогом, VO2 Max та HR, тренажер COROS щодня вводить ваші тренінги з бігу. Використовуючи ваші особисті історичні дані разом із показниками вашого останнього заняття, такими як темп, відстань та HR - Тренер COROS розрахує очікувані зусилля та рекомендує час для повного відновлення.

ЗАЛИШАЙСЯ НА ТРЕКУ

Стандартна доріжка - 400 метрів, то чому, здається, пристрої GPS не все правильно розуміють? З новим режимом пробіжки від COROS, запатентованим алгоритмом, використовується, щоб переконатися, що ваші пробіжки та тренування точно вимірюються незалежно від вибраної смуги. Зникли випадкові зигзаги по полю або різкі повороти під кутом, замінені плавними прямолінійними та кривими доріжками - точно так само, як ви біжите по ній.

Illustration

APEX - ВИСОКА ЯКІСТЬ ЗА ПОМІРНУ ЦІНУ

APEX - ваш новий преміальний GPS-мультиспортивний годинник та персональний тренер, все в одному.

Обирайте з двох варіантів:

APEX 46 мм з оправою з титанового сплаву з сапфіровим склом.

APEX 42 мм з оправою з нержавіючої сталі з сапфіровим склом.

Illustration